Nektar piękna: olejek arganowy Kemon Actyva Bellessere

olej-arganowy.jpgSynergiczne połączenie naturalnych składników i zaawansowanej technologii. Olej arganowy i olej lniany w służbie pięknym włosom. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, odżywia, regeneruje i ochrania włosy. U kogo sprawdzi się olej arganowy Kemon Actyva Bellessere?

Actyva Bellessere Oil to luksusowy olej arganowy wzbogacony o dodatkowe substancje aktywne dla dobra włosów wymagających regeneracji. Przeznaczony jest co prawda do włosów każdego rodzaju, bo każdym przyniesie coś dobrego. Mimo wszystko odżywienie, regeneracja i ochrona najbardziej przyda się tym przesuszonym i zniszczonym. Zresztą właśnie do nich jest przeznaczony olej arganowy, marokańskie płynne złoto.

Kemon Italian Hair Fashion – włoska marka oferująca wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów. Kosmetyki Kemon są zróżnicowane tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów m.in. profesjonalnych stylistów fryzur. Wszystkie produkowane są we Włoszech według najwyższych standardów jakościowych. Także olej arganowy Actyva Bellessere.

Nektar piękna

Actyva Bellessere Oil od Kemon nazywany jest „nektarem piękna”. To dlatego, że działa bardzo skutecznie i kompleksowo rozwiązuje problemy z włosami. Ma to związek z dużą zawartością oleju arganowego. Dzięki niemu olejek do włosów Kemon Actyva Bellessere:

  • odbudowuje strukturę włosów,
  • wzmacnia i odżywia cebulki,
  • tworzy warstwę ochronną,
  • przywraca naturalny blask,
  • nadaje miękkości i gładkości.

Warto dodać, że olej arganowy Actyva Bellessere nie zawiera żadnych składników potencjalnie szkodliwych. Formułę wzbogacono o kilka lekkich silikonów i substancje przeciwutleniające. W Kemon Actyva Bellessere Oil znajdziemy trzy substancje czynne:

  1. Olej arganowy o silnych właściwościach regeneracyjnych,
  2. Olej palmowy (masło) odgrywające rolę ochronną i nawilżającą,
  3. Olej lniany o bardzo dużej zawartości substancji odżywczych.

Olej arganowy wzbogacony o olej palmowy i lniany od Kemon to dość prosta formuła. Teoretycznie można nakładać ją również na skórę głowy, aby pobudzić cebulki do efektywniejsze pracy. W praktyce osoby wrażliwe na silikony i podobne sztuczne substancje mogą doznać podrażnienia. Lepiej nakładać ten olej arganowy tylko na środkową część włosów oraz ich końce. Actyva Bellessere Oil sprawdzi się w codziennej pielęgnacji włosów po myciu. Najlepiej nakładać go na wilgotne pasma jeszcze przed rozpoczęciem stylizacji.